دسته‌بندی نشده

بلبرینگ و رولبرینگ

article3

بلبرینگ و رولبرینگ , بلبرینگ چیست ,باتوجه به این که اصطکاک باعث ساییدگی ، خوردگی و خراشیدگی و در کل از بین رفتن فلزات می شود این معایب باعث به وجود آمدن قطعه ای به نام بیرینگ Bearing شد.

بلبرینگ به معنی بیرینگ توپی است، همچنین یکی از انواع یاتاقان های تماس غلتشی است که به آن بیرینگ ساچمه ای نیز گفته می شود.

کاربرد و استفاده از بلبرینگ ها در صنعت بسیار وسیع است.
بلبرینگ ها تا حد کمی میتوانند میزان بارهای ترکیبی(بارهای محوری و شعاعی) را تحمل کنند. و اگر که میزان بار وارده سنگین باشد،بلبرینگ ها تغییر حالت میدهند و خرد می شوند.و در نتیجه برای بار های سنگین نمیتوان از آن استفاده کرد.

بیرینگ نوعی یاتاقان می باشد که فشار محوری و شعاعی و یا هردو محوری شعاعی را تحمل می کند. کلمه بیرینگ از دو قسمت Ball به معنای گوی و Bearing به معنای تحمل کردن تشکیل شده است علت وجود اتاقان و ساخت آن در تفاوت بین لغزش و غلتش است.

بلبرینگ‌ها می‌توانند هم بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کنند و معمولاً در جاهایی به کار می‌روند که بار به نسبت کوچک باشد. در یک بلبرینگ بار از لایهٔ خارجی به گوی‌ها اعمال می‌شود و از آنجا فشار به لایهٔ داخلی منتقل می‌گردد.

یکی از مشکلاتی که همیشه خریداران بلبرینگ و رولبرینگ با آن رو به رو هستند نحوه تشخیص بلبرینگ SKF اصل از بلبرینگ تقلبی می باشد، که همین موضوع کار خرید را برای خریداران بلبرینگ و همینطور فروشگاه بلبرینگ ایمن رول را برای فروشندگان بلبرینگ SKF اصل سخت می کند.

راهکار و راهنمای خرید بلبرینگ با قیمت مناسب

با توجه به شرایط اقتصادی موجود،برای اینکه هزینه خرید بلبرینگ را کاهش دهید باید از روش های مختلفی استفاده کنید.برای خرید به صرفه باید به دنبال روش های جدیدی باشید.
شاید تا پیش از این،خرید این کالا توسط کارپردازان شرکت ها با مراجعه به برخی فروشگاه های فیزیکی در سطح شهر صورت می گرفت،اما امروزه دسترسی بهتر شده است.

خرید آنلاین به شما کمک میکند تا در هر شهری که هستید از قیمت بلبرینگ ها و یاتاقان و … مطلع شوید.

اصول استفاده از بلبرینگ

بهترین روش برای چرخش و کاهش اصطکاک و ایجاد حرکتی نرم ،استفاده از بلبرینگ است.
به طور مثال برای به گردش در آوردن چرخ های اتومبیل در صورت نبودن بلبرینگ باید فلز چرخ با قدرت چرخیده شود تا خودرو به حرکت در آید.

در صورت نبودن بلبرینگ،قطعات خیلی سریع فرسوده و خراب می شوند و همچنین سرعت خودروها و چرخش لوازم کم می شود..با استفاده از بلبرینگ،حرکت دستگاه های سنگین راحت تر می شود و همچنین موجب کاهش اصطکاک نیز می شود.

عوامل موثر بر قیمت بلبرینگ

قیمت بلبرینگ یکی از اصلی ترین مواردی است که باید در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید.
نکته مهم اینجا است که در این زمینه، ارزان بودن این محصول به عنوان یک ویژگی خوب شناخته نمی شود.به این دلیل که محصولاتی که ارزان قیمت هستند،کیفیت خوب و مناسبی ندارند.
اما گران بودن این محصول هم به معنای کیفیت خوب بلبرینگ نیست.
به همین دلیل شما باید بدانید که بر روی قیمت انواع بلبرینگ،چه عواملی تاثیر گذار است.
به این ترتیب در زمانی که بخواهید این قطعات را خریداری کنید راحت تر میتوانید تصمیم بگیرید و انتخاب کنید که بهترین قیمت برای شما کدام است و در نتیجه میتوانید تشخیص دهید که کدام محصول با کیفیت است و کدام محصول بی کیفیت.

چرا که خریدار نمیتواند با اطمینان کامل خرید کند و همینطور فروشنده بلبرینگ اصل SKF نمی تواند مشتری را قانع کند که بلبرینگ SKF ارائه شده از نوع با کیفیت و اصلی کارخانه SKF می باشد. چون بسیاری از رقبا بلبرینگ های تقلبی را با قیمت کمتری به مشتری پیشنهاد داده اند. جهت مشاهده ویدیو تشخیص بلبرینگ اصل از تقلبی این صفحه را مشاهده کنید>>

شرکت ایمن رول همواره تلاش کرده، با تحویل بلبرینگ‌های اصلی و قیمت مناسب، چرخ صنعت مملکت بهتر و بی‌وقفه بچرخد،واحد فنی شرکتهای صنعتی ایران با دیدن ، برچسب کنترل پیش ارسال ایمن روی، بروی کالا. با آرامش و اطمینان قطعه را تعویض و استفاده می‌کنند. تجربه سالها کار با صنایع . به ما آموخته است. فقط نام نیک است که می‌ماند.با خرید از ایمن رول، امنیت و آرامش را برای‌تان تضمین میکنیم. همه مسئولیت کار را با اطمینان، میپذیریم.مدیرت مجموعه ایمن رول .حمید صلواتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.